jgFakty

Zobacz Nasz kanał na YouTube »

REKLAMA
Dzisiaj jest czwartek 18.12.2014,
imieniny obchodzą: Gracjan, Bogusław, Laurencja
Zobacz także:
Kup Świdnica Fakty
opublikowano: 18/01/2013 11:20:00 w kategorii: Aktualności, Świdnica Fakty, autor: Beata Figurna

Nasz portal to najświeższe informacje, natomiast nasz tygodnik to rzetelne artykuły. Papierowe wydanie Świdnica Fakty od dzisiaj jest już w kioskach. Od nowego roku ceny towarów wzrosły, ale u nas gazeta wciąż kosztuje symboliczną złotówkę. Warto nas czytać i być na bieżąco.

Tylko u nas wywiad z zespołem Voo Voo, który 8 grudnia nagrał niesamowity koncert w naszym mieście. Chcesz poznać punkt widzenia dyrektora strzegomskiego LO? Nic prostszego, tylko u nas bez cenzury swój męski punkt widzenia przedstawia Tomasz Marczak. Ostatnio dużo dobrego zaczyna się dziać w środowisku niepełnosprawnych. Zobacz dlaczego tak trudno dostać rentę. Jako pierwsi, podajemy, że w Świdnicy ma powstać Federacja zrzeszająca wszystkie organizacje pomagające niepełnosprawnym. Świdnica Fakty grała również dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wydaniu papierowym wielkie podsumowanie tej szczytnej imprezy. Dla miłośników historii mamy również wyjątkowe rozmieszczenie dat wykutych na murach katedry.

Papierowy tygodnik nie składa się z komunikatów. To unikatowe, autorskie teksty, nie pokazywane dotąd na żadnym portalu. Zachęcamy do lektury interesujących treści tylko za jedną złotówkę!

A dla fanów promocji do wygrania cenne nagrody, kupon na mega pizzę, wejściówka na wybrany seans do kina, zestawy do McDonald’s i wiele innych! Czytaj nas co tydzień. Naprawdę warto.

Komentarzy: 4
Po co kupować gazetę jak się czyta w internecie? Druga sprawa że wygodniej czytać wersje elektroniczne niż chodzić do kiosku.
Zadumałem się nad tym co napisała Zazuzo. Proponuję uczynić to samo. Warto, choć szkoda, że nie podpisuje. A oferta o pedofilach do sądu,federacji niepełnosprawnych, czy kościele na Zawiszowie jest dość jednostronna tematycznie. Sportem nie da się tego przykryć.
Kochani, jest sóptelna różnica między monotematyczne a jednostronne. Nie manipulujcie.
"Kochani, jest SUBTELNA różnica między monotematyczne a jednostronne. Nie manipulujcie". Teraz to mnie zdyskwalifikujecie na amen.
Dodaj komentarz

Uwaga ! Zapoznaj się z regulaminem portali. Dodająć komentarz akceptujesz wszystkie postanowienia Regulaminu portali swidnicafakty, walbrzychfakty, jgfakty.

Najnowsze komentarze
Najnowsze wpisy
Najczęściej czytane
REKLAMA
2012 - 2014 | swidnicafakty.pl tworzą ARETE MG SA
Wykonanie i wdrożenie BroNET
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji o polityce plików cookie. Zamknij